
КАЙМАН К700-К тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:184971
662 702 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К700-К тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және азық-түлік пен жартылай фабрикаттарға арналған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Табиғи жылу ағындарымен еру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,68 м
- Сөрелердің ауданы түбімен бірге: 2 м2
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 703х596 мм
- Қуаты: 0,49 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 2,4 Вт
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 5 кВТ
- Ұзындығы бөтелкелер саны: 10
- Тереңдіктегі бөтелкелер саны: 8
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л: 400 дана
- Қаптамадағы габариттері: 875x740x2200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Салқындату | Статикалық |
| Ортатемпературалықкернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 795 мм |
| Қаптамадағы ені | 875 мм |
- Бағасы: 662 702 ₸


