
КАЙМАН К60-КС тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:144666
313 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К60-КС тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель шыны есікпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Табиғи жылу ағындарымен еру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,05 м3
- Сөрелердің ауданы: 0,32 м2
- Сөреге түсетін салмақ: 20 кг
- Шамдардың номиналды қуаты: 1,7 Вт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 770 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 860 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 500 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 2 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 490 мм |
| Қаптамадағы ені | 540 мм |
- Бағасы: 313 954 ₸


