
КАЙМАН К500-ХСВ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:120376
430 344 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К500-ХСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель топсалы есікпен және үстіңгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 625 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,19 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 710 мм |
| Қаптамадағы ені | 740 мм |
- Бағасы: 430 344 ₸


