
КАЙМАН К150-КС тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:258356
394 358 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К150-КС тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктер мен сусындарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 1 шыны есікпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Тоңазытқыш агрегатының төменгі орналасуы
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °C-қа дейін
- Пайдалы көлемі: 0,14 м3
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 0,87 м2
- Сөрелердің өлшемі: 475х433 мм / 475х283 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 20 кг
- Қуаты: 0,2 кВТ
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,6 кВТ/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61 келі |
| Биіктігі | 930 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1020 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 650 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 150 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 560 мм |
| Қаптамадағы ені | 610 мм |
- Бағасы: 394 358 ₸


