
КАЙМАН К500-КСВ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:310873
572 009 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К500-КСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға және сату алдындағы көрсетуге арналған. Модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен, топсалы есігі бар салқындатқышпен, тұрақты тіректермен және электронды басқару блогымен жабдықталған. Есік әйнектен, бүйір қабырғаларынан және интерьері ақ түсті.
Жеткізу көлеміне 4 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Жоғары тиімді компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері: тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Камера кеңістігін оңтайландыру үшін құрылғының төменгі орналасуы
- Өнімдерді визуалды шолу үшін есіктерді мөлдір шынылау
- Үнемді ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру және канапе
- Энергия үнемдеу үшін корпустың тұтас құймалы термооқшаулағышы
- Қуатты аз тұтыну
- Техникалық қызмет көрсету мен пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 5,5 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 480 л
- Орналастыру алаңы: 1,5 м2
- Сөренің габариттері: 503х596 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98.5 кг |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 750 мм |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 650 мм |
- Бағасы: 572 009 ₸


