
Тоңазытқыш шкафы KAYMAN К1120-Х
- Бар
- Коды:228122
685 346 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К1120 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель механикалық құлыппен жабдықталған. Есіктер металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Ішкі көлемді динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Компрессордың төменгі орналасуы
- Озонға қауіпсіз циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбік, қорап пен шкаф есіктерін құюда қолданылады, жылу оқшаулау қасиеттерін айтарлықтай арттырады және электр энергиясын тұтынуды азайтады
- Техникалық қызмет көрсету мен пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °C-қа дейін
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 3 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 1,05 м3
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 490
- Номиналды ток: 3,15 А
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,48 кВТ
- Сөренің өлшемдері: 540х549 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1120 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,27 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 685 346 ₸


