
КАЙМАН К700-ХК тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:228153
581 201 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К700-ХК тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 4 сөремен және реттелетін аяқтармен жабдықталған. Герметикалық тұтас құйылатын (полиуретанды көбікпен) корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Danfoss герметикалық компрессоры
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Сөрелерді биіктігі бойынша реттеу
- Конденсатты буландыратын ванна
- Диффузоры бар конденсатор
- Эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2,15 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,68 м3
- Салыстырмалы ылғалдылық: 40-тан 70-ке дейін %
- Қоршаған ортаның температурасы: 43 °C дейін
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Номиналды ток: 2,1 А
- Камера қабырғаларының қалыңдығы: 40 мм
- Сөренің өлшемдері: 703х596 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2210 мм |
| Тереңдігі | 795 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 850 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 4.7 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 795 мм |
| Қаптамадағы ені | 850 мм |
- Бағасы: 581 201 ₸


