
КАЙМАН К500-БСВ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:280463
590 050 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K500-БСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді, жартылай фабрикаттар мен сусындарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель топсалы шыны есікпен және төменгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты түрде жібіту
- Компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 560 л
- Ішкі көлемі: 580 л
- Максималды жүктеме:
- бөтелкелер 0,5 л:328 дана
- банкалар 0,33 л: 752
- Хладагент R290
- Шу деңгейі: 48 дбА
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,6 кВТ*сағ
- Қаптаманың габариттері: 700х735х2320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 2110 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2320 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 735 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 560-тан 580 л-ге дейін |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.39 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден +7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 660 мм |
| Қаптамадағы ені | 700 мм |
- Бағасы: 590 050 ₸



