
КАЙМАН К700-Х тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:144673
715 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К700-ХН тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және азық-түлік пен жартылай фабрикаттарға арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Жақсы жылу оқшаулау қасиеттері
- Электр энергиясын тұтынудың азаюы
- Компрессордың төменгі орналасуы
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,68 м
- Сөрелердің ауданы: 1,5 м2
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 503х596 мм
- Шамдардың номиналды қуаты: 2,4 Вт
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 4,7 кВТ
- Ұзындығы бөтелкелер саны: 10
- Тереңдіктегі бөтелкелер саны: 8
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л: 400 дана
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °C-қа дейін
- Номиналды ток: 2,1 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.195 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 795 мм |
| Қаптамадағы ені | 825 мм |
- Бағасы: 715 742 ₸


