
КАЙМАН К500-БСВ көшелік тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:280467
693 003 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K500-БСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель топсалы шыны есікпен және төменгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Сыртқы қондырғы
- Автоматты түрде жібіту
- Компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 560 л
- Ішкі көлемі: 580 л
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 1,7 м3
- Сөренің өлшемдері: 565х435 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л:
- жалпы:312 дана
- ұзындығы: 8 дана
- тереңдігі: 6 дана
- Хладагент R290
- Шу деңгейі: 48 дбА
- Қоршаған ортаның температурасы: +50°С дейін
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,7 кВТ*сағ
- Қаптаманың габариттері: 700х735х2320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 2110 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2320 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 735 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 560-тан 580 л-ге дейін |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.39 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +7-ден +15 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 660 мм |
| Қаптамадағы ені | 700 мм |
- Бағасы: 693 003 ₸



