
Сусындарға арналған КАЙМАН К-ШВ-560 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:310870
748 207 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ШВ-560 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындарды көрсету және сату алдында сақтауға арналған. Тігінен бағдарланған пішіндегі модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен және мөлдір әйнегі бар топсалы есікпен жабдықталған. Корпусы мен интерьері алтын-қоңыр реңкте орындалған.
Жеткізу көлеміне 5 торлы экспозициялық сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Өнімділігі жоғары компрессор Danfoss
- Электрондық контроллер
- Температураның сандық көрсеткіші
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Сөрелерді көлбеу орнату мүмкіндігі
- Ауыстырылатын есік
- Кіріктірілген құлып
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент R404а / R134a
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,4 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 6,2 кВТ⋅сағ
- Пайдалы көлемі: 400 л
- Сөрелердің габариттері: 725х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 2020 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 645 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 720 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 470 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | қоңыр, алтын |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 900 мм |
- Бағасы: 748 207 ₸


