
КАЙМАН К1120-К тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:310877
795 613 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K1120-K тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған консервілерді, уылдырықты, етті, балықты, жартылай фабрикаттарды, кондитерлік өнімдерді және басқа да азық-түлік өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен, 2 топсалы есігі бар салқындатқышпен, тұрақты тіректермен және электронды басқару блогымен жабдықталған. Корпусы мен есіктері ақ түсті жабындысы бар металдан, термооқшаулағышы циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен құйылған.
Жеткізу көлеміне 8 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Өнімділігі жоғары компрессор Danfoss
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Камера кеңістігін оңтайландыру үшін құрылғының төменгі орналасуы
- Механикалық есік құлыптары
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Энергия үнемдеу үшін есіктер мен корпустың тұтас құймалы термооқшаулағышы
- Қуатты аз тұтыну
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Техникалық қызмет көрсету мен пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 43 °С-қа дейін
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Номиналды ток күші: 3,15 А
- Жұмыс режимінде максималды тұтынылатын қуат: 0,64 кВТ
- Артқы жарық шамдарының номиналды қуаты: 0,048 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 8 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 1050 л
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- Жалпы көлемі 0,5 л: 490
- Ұзындығы бойынша қатар: 14
- Тереңдігі қатар: 7
- Орналастыру алаңы: 3 м2
- Сөренің габариттері: 540х549 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1200 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 795 613 ₸


