
КАЙМАН К1120-КСВ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:228119
802 497 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К1120-КСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Қуатты аз тұтыну
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °C-қа дейін
- Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем: 1,05 м3
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 270х70 мм: 490 дана.
- Еріту қуаты: 0,418 кВТ
- Номиналды ток: 3,6 А
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,72 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1120 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 9 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 802 497 ₸


