
КАЙМАН К1500-Х тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:258332
827 004 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К1500 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 топсалы есікпен және механикалық құлыппен жабдықталған. Есіктер металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Тоңазытқыш агрегатының төменгі орналасуы
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °C-қа дейін
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 4,2 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 1,43 м3
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Бөтелкелер саны:
- Ұзындығы: 20
- Тереңдігі: 7
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 700
- Қуаты: 0,87 кВТ
- Тәуліктік энергия тұтыну: 8 кВТ/сағ
- Номиналды ток: 5 А
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,0048 кВТ
- Сөренің өлшемдері: 740х566 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1595 мм |
| Қаптамадағы ені | 1626 мм |
- Бағасы: 827 004 ₸


