
КАЙМАН К1120-ХСК КУПЕ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:310876
882 901 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K1120-ХСК КУПЕ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға және сату алдындағы көрсетуге арналған. Модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен, жылжымалы есіктері бар салқындатқышпен, тұрақты тіректермен және электронды басқару блогымен жабдықталған. Есіктер шыныдан, бүйір қабырғаларынан және интерьері ақ түсті.
Жеткізу көлеміне 10 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Danfoss жоғары тиімді компрессоры
- Есептеуді оңтайландыру үшін қондырғының төменгі орналасуы
- Өнімдерді визуалды шолу үшін есіктерді мөлдір шынылау
- Үнемді ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру және канапе
- Энергия үнемдеу үшін корпустың тұтас құймалы термооқшаулағышы
- Қуатты аз тұтыну
- Техникалық қызмет көрсету мен пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Номиналды ток күші: 2,5 А
- Максималды тәуліктік қуат тұтынуы: 6,5 кВТ⋅сағ
- Жұмыс режимінде максималды тұтынылатын қуат: 0,54 кВТ
- Артқы жарық шамдарының номиналды қуаты: 0,01152
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 1080 л
- Орналастыру алаңы: 3,5 м2
- Сөренің өлшемдері: 1108х572 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 1200 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 882 901 ₸


