
КАЙМАН К1500-КН тот баспайтын тоңазытқыш шкафы. болат
- Бар
- Коды:310078
1 123 347 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К1500-КН тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған консервілерді, уылдырықты, етті, балықты, жартылай фабрикаттарды, кондитерлік өнімдерді және басқа да азық-түлік өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен, 2 топсалы есігі бар салқындатқышпен, тұрақты тіректермен және электронды басқару блогымен жабдықталған. Тігінен бағытталған корпус пен есіктер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, жылу оқшаулағышы циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 8 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Өнімділігі жоғары компрессор Danfoss
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Камера кеңістігін оңтайландыру үшін құрылғының төменгі орналасуы
- Механикалық есік құлыптары
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Энергия үнемдеу үшін есіктер мен корпустың тұтас құймалы термооқшаулағышы
- Қуатты аз тұтыну
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Техникалық қызмет көрсету мен пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 43 °С-қа дейін
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Номиналды ток күші: 4,6 А
- Жұмыс режимінде максималды тұтынылатын қуат: 0,85 кВТ
- Артқы жарық шамдарының номиналды қуаты: 0,048 кВТ
- Максималды тәуліктік қуат тұтынуы: 9,5 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 1430 л
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- Жалпы көлемі 0,5 л: 700
- Ұзындығы бойынша қатар: 20
- Тереңдігі қатар: 7
- Орналастыру алаңы: 4,2 м2
- Сөренің габариттері: 740х566 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1595 мм |
| Қаптамадағы ені | 1625 мм |
- Бағасы: 1 123 347 ₸


