
КАЙМАН К1500-Х тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:132079
990 107 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К1500-ХН тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель ауаның жоғары температурасында экспуатацияға бейімделген.
Қосымша сипаттамалар:
- Динамикалық салқындату
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °C-қа дейін
- Сөреге түсетін жүктеме: 40 кг артық емес
- Сөрелер саны: 8
- Тұтынылатын ток: 5 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 205848 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.333 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1595 мм |
| Қаптамадағы ені | 1625 мм |
- Бағасы: 990 107 ₸


