
КАЙМАН К1500-КСВ КУПЕ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:310315
908 168 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К1500-КСВ КУПЕ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға және сату алдында көрсетуге арналған. Модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен, 2 жылжымалы есігі бар салқындатқышпен, тұрақты тіректермен және электронды басқару блогымен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 8 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Жоғары тиімді компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері: тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Камера кеңістігін оңтайландыру үшін құрылғының төменгі орналасуы
- Өнімдерді визуалды шолу үшін есіктерді мөлдір шынылау
- Үнемді ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру және канапе
- Энергия үнемдеу үшін корпустың тұтас құймалы термооқшаулағышы
- Қуатты аз тұтыну
- Техникалық қызмет көрсету мен пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Номиналды ток күші: 4,6 А
- Номиналды қуаты: 1 кВТ
- Еріту тэндерінің қуаты: 0,418 кВТ
- Артқы жарық шамдарының номиналды қуаты: 0,0072 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 10,5 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 1430 л
- Орналастыру алаңы: 4,2 м2
- Сөренің габариттері: 740х549 мм
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- Жалпы габариттері 270х70 мм: 700
- Ұзындығы бойынша қатар: 20
- Тереңдігі қатар: 7
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1595 мм |
| Қаптамадағы ені | 1625 мм |
- Бағасы: 908 168 ₸


