
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 175 DTKL
- Бар
- Коды:141860
529 155 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 175 DTKL тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 5 сөре торымен, механикалық термостатпен, ішкі жарықтандырумен, өздігінен жабылатын есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 145 л
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 64 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 2013 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2080 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 545 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Минибарт температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 145 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.215 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 435 мм |
| Қаптамадағы ені | 495 мм |
- Бағасы: 529 155 ₸


