
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 374 DTK
- Бар
- Коды:40600
516 572 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 374 DTK тоңазытқыш шкафы бөлшек сауда секторына арналған және сіздің өнімдеріңізді, мысалы, бөтелкелерді, алкогольсіз сусындар салынған банкаларды, сондай-ақ сыраны, көкөністерді, жемістерді, гүлдерді орналастыру үшін ең жақсы шешім болып табылады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Есікте алюминий жақтаудағы шыңдалған шыны қолданылады
- Ішкі көлденең флуоресцентті жарықтандыру
- Канапемен және құлыппен жабдықталуы мүмкін
- Тапсырыс берушінің логотипін корпусқа және есікке зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде қолдану мүмкіндігі
- Сөрелер сіздің логотипіңіздің суреті болуы мүмкін немесе стандартты баға белгілерімен жабдықталуы мүмкін
- Хладагент: R134a/R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 5
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 330 мл/бөтелке 500 мл (дана): 471/238
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Ішкі өлшемдері: 505х462х1555 мм
- Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 665х685х1940 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Биіктігі | 1840 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 345-тен 372 л-ге дейін |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 516 572 ₸


