
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 160 DTK
- Бар
- Коды:181008
441 875 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 160 DTK тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 сөремен және шыны есікпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 141 л
- Пайдалы: 133 л
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 2 кВТ
- Тоңазытқыш камерасының өлшемдері: 516x414x768 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 52 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1020 мм |
| Тереңдігі | 516 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 565 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Шағын автобағытталу | әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 141 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 650 мм |
- Бағасы: 441 875 ₸


