
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 300 DTK BK
- Бар
- Коды:141882
500 059 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 300 DTK BK тоңазытқыш шкафы бөлшек сауда секторына арналған және сіздің өнімдеріңізді, мысалы, бөтелкелерді, алкогольсіз сусындар салынған банкаларды, сондай-ақ сыраны, көкөністерді, жемістерді, гүлдерді орналастыру үшін ең жақсы шешім болып табылады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Ішкі көлденең флуоресцентті жарықтандыру
- Канапемен және құлыппен жабдықталуы мүмкін
- Тапсырыс берушінің логотипін корпусқа және есікке зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде қолдану мүмкіндігі
- Сөрелер сіздің логотипіңіздің суреті болуы мүмкін немесе стандартты баға белгілерімен жабдықталуы мүмкін
- Хладагент: R134a/R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 4
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 1640 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 260-тан 290 л-ге дейін |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.120 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 500 059 ₸


