
Сусындарға арналған тоңазытқыш шкаф UGUR USS 1200 DSCL
- Бар
- Коды:142267
1 217 912 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 1200 DSCL тоңазытқыш шкафы бөлшек сауда секторына арналған және сіздің өнімдеріңізді, мысалы, бөтелкелерді, алкогольсіз сусындар салынған банкаларды, сондай-ақ сыраны, көкөністерді, жемістерді, гүлдерді орналастыру үшін ең жақсы шешім болып табылады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Есікте алюминий жақтаудағы шыңдалған шыны және герметикалық шыныпакеттегі шыңдалған шыны қолданылады
- Ішкі көлденең флуоресцентті жарықтандыру
- Канапе
- Құлыппен жабдықталуы мүмкін
- Тапсырыс берушінің логотипін корпусқа және есікке зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде қолдану мүмкіндігі
- Сөрелер де тапсырыс берушінің логотипімен немесе стандартты баға белгілерімен жабдықталуы мүмкін
- Хладагент: R134a/R290
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Пайдалы көлемі: 645 л
- Сөрелер саны: 5
- Есіктер саны: 2
- Ішкі өлшемдері: 1000х750х1533 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 164 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 178 келі |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 742 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 790 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 945 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.445 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1260 мм |
- Бағасы: 1 217 912 ₸


