
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 95 DTKL SZ
- Бар
- Коды:72451
463 108 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 95 DTKL SZ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 сөре торымен, механикалық термостатпен, ішкі жарықтандырумен, өздігінен жабылатын есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 85 л
- Пайдалы: 55 л
- Сыйымдылығы:
- Бөтелке 0,33 л: 75 л
- 0,5 л бөтелке: 65 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 4,5 кВТ/сағ
- Тоңазытқыш камерасының өлшемдері: 410x380x550 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S 95 L SZ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 43 келі |
| Биіктігі | 840 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 960 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 600 мм |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Шағын автобағытталу | уылдырық және консервілер үшін |
| Көлем | 85 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.215 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -2.5-тен 1 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 480 мм |
| Қаптамадағы ені | 580 мм |
- Бағасы: 463 108 ₸


