
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 100 DSCL
- Бар
- Коды:181006
478 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 100 DSCL тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 6 сөремен, жылжымалы есіктермен, флуоресцентті жарықтандырумен және лайтбокспен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 100 л
- Пайдалы: 60 л
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 4,6 кВТ
- Тоңазытқыш камерасының өлшемдері: 560x260x632 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
- LED-көлем мен лайтбоксты жарықтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S 100 DL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 51 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1050 мм |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 640 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 100 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 650 мм |
| Қаптамадағы ені | 740 мм |
- Бағасы: 478 043 ₸


