
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 60 DTKL
- Бар
- Коды:121752
331 804 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 60 DTKL тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 сөре торымен, механикалық термостатпен, ішкі жарықтандырумен, өздігінен жабылатын есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 57 л
- Пайдалы: 45 л
- Сыйымдылығы:
- Бөтелке 0,33 л: 55 л
- Бөтелке 0,5 л: 20 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 3,4 кВТ/сағ
- Тоңазытқыш камерасының өлшемдері: 398x320x442 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Биіктігі | 715 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 840 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 540 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Минибарт температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 57 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.215 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 455 мм |
| Қаптамадағы ені | 530 мм |
- Бағасы: 331 804 ₸


