
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 374 D2K
- Бар
- Коды:141887
560 603 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 374 D2K тоңазытқыш шкафы бөлшек сауда секторына арналған және сіздің өнімдеріңізді, мысалы, бөтелкелерді, алкогольсіз сусындар салынған банкаларды, сондай-ақ сыраны, көкөністерді, жемістерді, гүлдерді орналастыру үшін ең жақсы шешім болып табылады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Есікте алюминий жақтаудағы шыңдалған шыны қолданылады
- Ішкі көлденең флуоресцентті жарықтандыру
- Канапемен және құлыппен жабдықталуы мүмкін
- Тапсырыс берушінің логотипін корпусқа және есікке зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде қолдану мүмкіндігі
- Сөрелер сіздің логотипіңіздің суреті болуы мүмкін немесе стандартты баға белгілерімен жабдықталуы мүмкін
- Хладагент: R134a/R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Биіктігі | 1840 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 372 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.179 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 560 603 ₸


