
Тоңазытқыш шкафы UGUR USS 220 DTK
- Бар
- Коды:141877
501 630 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 220 DTK тоңазытқыш шкафы бөлшек сауда секторына арналған және сіздің өнімдеріңізді, мысалы, бөтелкелерді, алкогольсіз сусындар салынған банкаларды, сондай-ақ сыраны, көкөністерді, жемістерді, гүлдерді орналастыру үшін ең жақсы шешім болып табылады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Есікте алюминий жақтаудағы шыңдалған шыны және герметикалық шыныпакеттегі шыңдалған шыны қолданылады
- Ішкі көлденең флуоресцентті жарықтандыру
- Канапемен және құлыппен жабдықталуы мүмкін
- Тапсырыс берушінің логотипін корпусқа және есікке зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде қолдану мүмкіндігі
- Сөрелер сіздің логотипіңіздің суреті болуы мүмкін немесе стандартты баға белгілерімен жабдықталуы мүмкін
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 4
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Ішкі өлшемдері: 505х462х1025 мм
- Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 665х685х1550 мм
Назар аударыңыз! Суретте 3 сөресі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 61 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 68 келі |
| Биіктігі | 1435 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 190 л-ден 215 л-ге дейін |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.162 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 501 630 ₸


