
Сусындарға арналған тоңазытқыш шкаф UGUR USS 374 DTKLB
- Бар
- Коды:46663
555 094 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 374 DTKLB тоңазытқыш шкафы бөлшек сауда секторына арналған және сіздің өнімдеріңізді, мысалы, бөтелкелерді, алкогольсіз сусындар салынған банкаларды, сондай-ақ сыраны, көкөністерді, жемістерді, гүлдерді орналастыру үшін ең жақсы шешім болып табылады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Есікте алюминий жақтаудағы шыңдалған шыны қолданылады
- Конденсат түзілуі жоғары жерлерде шыныны жылыту
- Бүгілген есік әйнегі және дөңгеленген сөрелер
- Тапсырыс берушінің логотипін корпусқа және есікке зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде қолдану мүмкіндігі
- Бір немесе екі тік ішкі флуоресцентті жарықтандырғыштар
- Сөрелер де тапсырыс берушінің логотипімен немесе стандартты баға белгілерімен жабдықталуы мүмкін
- Хладагент: R134a/R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Пайдалы көлемі: 345 л
- Сөрелер саны: 5
- Бөтелкелердің (330 мл) / бөтелкелердің (500 мл) сыйымдылығы: 471 / 238
- Ішкі өлшемдері: 505х462х1555 мм
- Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 665х685х2080 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 83 келі |
| Биіктігі | 1980 мм |
| Тереңдігі | 626 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 345-тен 372 л-ге дейін |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 1.187 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 555 094 ₸


