
POLAIR DM105-G тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:81676
832 192 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR DM105-G Grande сериялы тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус сыртынан және ішінен тот баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғадан басқа) және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Термостат: электрондық блок
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Есіктердің ашылатын жақтарын өзгерту мүмкіндігі
- Жиналмалы алюминий есік жақтауы екі қабатты терезені оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Есіктер 180°-тан астам ашылады, орналасу құлпы бар
- Өздігінен жабылатын механизм
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 4 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595х455 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 12,5 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Корпусты таңдау бойынша кез келген түске бояу
- Суреттерді, жазуларды және логотиптерді бүйірлік панельдерге, канапелерге және есіктерге салу
- Қосымша сөрелер
- Максималды жүктемесі 60 кг-ға дейінгі күшейтілген сөрелер
- Қашықтан басқару пульті бар электромеханикалық құлып
- Механикалық құлып
- Баға белгілеріне арналған рейкалар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-0.5 ДС (тот баспайтын) / ДМ-105Г / 1103445д |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2125 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 744 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 697 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 832 192 ₸




