
Канапесіз POLAIR DM114-S тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:123074
903 367 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф POLAIR DM114-S сериясы Standard арналған көрсету және сақтау азық-түлік кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Тұтас құйылатын корпус полимерлі жабыны бар болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін, алюминий жақтаулардағы екі қабатты терезелердің есіктерін, полимерлі жабыны бар болат сымнан жасалған сөрелерді қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Термостат: электрондық блок
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Өздігінен жабылатын механизмі бар топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықдиодты-жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
- Дөңгелектер
- Басқыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1004093d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 205 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 234 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2125 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1402 мм |
| Қаптамадағы ені | 1490 мм |
- Бағасы: 903 367 ₸




