
POLAIR Smart Door тоңазытқыш шкафы CM107hd-G
- Бар
- Коды:259317
972 366 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Smart Door Grande сериялы POLAIR CM107hd-G тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті сақтауға арналған. Сырты мен ішкі жағы (артқы сыртқы қабырғасын қоспағанда) тот баспайтын болаттан, жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Жалпы салқындатылатын көлемдегі бөлек есіктер
- Есікті ашқан кезде суықтың жоғалуын азайту: тағамның балғындығын барынша сақтау
- Суықтың шығынын өтеудің болмауы: энергия шығынын айтарлықтай төмендету
- Ұзартылған пайдалану мерзімі: кепілдендірілген есік саңылауларының екі еселенген саны
- Стандарт GN 2/1
- Салқындатқыш: R290
- Ішкі жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясының ең жоғары тәуліктік шығыны: 4 кВТ/сағ
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Есік құлпы
- Доңғалақ тіректері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1001079d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 114 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 139 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2125 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 697 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 972 366 ₸




