
POLAIR CM110-Sm (R290) Alu тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:217435
993 110 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Standard-m сериялы POLAIR CM110-Sm (R290) Alu тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус алюминий профильдері бар шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді, алюминий есік профильдері мен үстіңгі панельдер премиум дизайнды ерекшелейді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Параметрлерді басқаруға оңай және жылдам қол жеткізу, алдыңғы мәзірге оралу, түсінікті дисплей таңбалары, қосымша түймесіз шкафты толығымен өшіру мүмкіндігі бар басқару тақтасы
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Жылыту құрылғысы бар компенсациялық клапан
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Топсалы есік түрі
- Тұтқалар шкаф есіктерінің профильдеріне толығымен біріктірілген
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі көлемді жарықтандыру алдыңғы панельдің төменгі бөлігінде орналасқан
- Ауа салқындатқыш желдеткішінің айналуын автоматты түрде өшіретін және есіктер ашылған кезде артқы жарығын қосатын микроқосқыш
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Есікті ашуға арналған басқыш
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,5 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595х455 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1104200d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 184 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 750 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1000 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1402 мм |
| Қаптамадағы ені | 1500 мм |
- Бағасы: 993 110 ₸







