
POLAIR DM114Sd-S 2.0 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:87354
1 027 891 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Standard сериялы POLAIR DM114Sd-S 2.0 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Термостат: электрондық блок
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Сұйық кристалды дисплей
- Есептеу көлемінің ұлғаюы
- Шредердің клапаны
- Күшейтілген сөрелер
- Жылжымалы есік түрі
- Жиналмалы алюминий есік жақтауы екі қабатты терезені оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықдиодты-жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 10
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595х650 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 12,5 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптама көлемі: 3,2 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер
- Басқыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DM114Sd-S 2.0 / 1004056d / 1004089d нұсқасы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 205 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 235 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 945 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,6 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 1402 мм |
| Қаптамадағы ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 027 891 ₸








