
Канапесіз POLAIR DV114-S тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:338707
952 119 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф POLAIR DV114-S сериясы Standard арналған көрсету және сақтау азық-түлік кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Бір бөліктен тұратын корпус шайырмен қапталған мырышталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Термостат: электрондық блок
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі тік жарықдиодты жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1004097d / 1004097 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 206 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 235 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2125 мм |
| Тереңдігі | 945 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.63 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1402 мм |
| Қаптамадағы ені | 1490 мм |
- Бағасы: 952 119 ₸


