
Тоңазытқыш шкафы ПишТех ШХ-0,7С
- Бар
- Коды:360576
665 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех ШХ-0,7С тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель қысқа тік тұтқасы бар оң жақ соқыр топсалы есігі бар тоңазытқыш камерасымен, кіріктірілген компрессорлық қондырғымен және алдыңғы жағының жоғарғы жағында орналасқан цифрлық индикаторлық дисплейі бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Тігінен бағытталған корпус полимерлі жабыны бар мырышталған металдан, сөрелер полимерлі жабыны бар болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 торлы сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Мәжбүрлі желдетудің арқасында ауа ағындарын біркелкі тарататын динамикалық салқындату жүйесі
- Электрондық контроллер:
- Температураны орнату
- Ішкі көлемдегі температураның сандық көрсеткіші
- Бесік жыры түріндегі ажыратқыш
- Тиімді жылу алмасу, ластанудан қорғау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін қондырғының үстіңгі орналасуы
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Есік құлпы
- Қарапайым басқару элементтері
- Тазалаудың қарапайымдылығы
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 40 °С-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық диапазоны: 40-тан 70-ке дейін%
- Тәуліктік энергия тұтыну: 4 кВТ⋅сағ
- Камера көлемі:
- Жалпы: 700 л
- Пайдалы: 560 л
- Тасымалдау кезінде еңкеюдің максималды бұрышы: 45°
- Салқындатқыштың салмағы: 0,1 кг
- Сөренің ауданы: 0,35 м2
- Сөренің габариттері: 530х650 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Тереңдігі | 937 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 695 мм |
| Қаптамадағы ені | 115 мм |
- Бағасы: 665 742 ₸


