
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 0,7 М
- Бар
- Коды:41234
562 781 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 0,7 М тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 680 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 10
- Тереңдігі: 8
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 400
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2,5 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 2,4 Вт
- Номиналды ток: 2,1 А
- Қаптама көлемі: 1,34 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-0,7 М Капри |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.196 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 795 мм |
| Қаптамадағы ені | 825 мм |
- Бағасы: 562 781 ₸


