
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 0,7 СК
- Бар
- Коды:41229
507 169 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Capri 0,7 СК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Машина бөлмесінің қалқаншасының жаңа сыртқы түрі, сондай-ақ салбырауды болдырмайтын есік құрылымы
- Шыныпакетті және қайтару механизмін жеңілдетілген ауыстыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 680 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 10
- Тереңдігі: 8
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 400
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2,5 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 3,6 Вт
- Номиналды ток: 2,2 А
- Қаптама көлемі: 1,34 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-0,7 СК Капри 4.300.135 ШХ256 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,2 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 795 мм |
| Қаптамадағы ені | 825 мм |
- Бағасы: 507 169 ₸


