
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Капри П-390М
- Бар
- Коды:93774
457 204 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Kapri P-390M қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 12-ден 42 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайда жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: АҚҚ (Electrolux)
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 370 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 7
- Тереңдігі: 6
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 189
- Сөрелер саны: 4
- Сөре өлшемі: 521х415 мм
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,6 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,32 Вт
- Номиналды ток: 1,3 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П-390 М Капри |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90 келі |
| Биіктігі | 1795 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1960 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 600 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 390 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,15 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 610 мм |
| Қаптамадағы ені | 660 мм |
- Бағасы: 457 204 ₸


