
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 1,5 СК купе
- Бар
- Коды:41275
799 303 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Capri 1,5 СК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Купе-есіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1430 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 20
- Тереңдігі: 7
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 700
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 5 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 7,2 Вт
- Номиналды ток: 5 A
- Қаптама көлемі: 2,65 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ250 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 1595 мм |
| Қаптамадағы ені | 1625 мм |
- Бағасы: 799 303 ₸


