
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 1,12 СК (бұрылмалы есіктер)
- Бар
- Коды:45113
694 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Capri 1,12 СК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель топсалы есіктермен жабдықталған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1050 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 14
- Тереңдігі: 7
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 490
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 25 кг
- Сөрелердің алаңы, түптің ауданын қоса алғанда: 3,7 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 7,2 Вт
- Номиналды ток: 3,15 А
- Қаптама көлемі: 1,99 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Сүт өнімдеріне арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 1 |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1195 мм |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Салмақ | 150 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1120 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Артикул | ШХ-1,12 СК Капри 4.300.120 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Көлем | 1120 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Түсі | ақ, қара |
| Тұтынылатын қуат | 0,27 кВТ/сағ |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 694 574 ₸


