
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри П-390СК
- Бар
- Коды:71385
440 895 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Kapri P-390SK тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 370 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 7
- Тереңдігі: 6
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 189
- Сөрелер саны: 4
- Сөре өлшемі: 521х415 мм
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,6 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,32 Вт
- Номиналды ток: 1,3 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Биіктігі | 1975 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2140 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 600 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 390 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 610 мм |
| Қаптамадағы ені | 660 мм |
- Бағасы: 440 895 ₸


