
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 0,5 МВ
- Бар
- Коды:42399
429 314 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 0,5 МВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф қоршаған ортаның температурасы 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 40-тан 70% -ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Температураны индикациялау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Аяқтар мен сөрелерді биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 480 л
- Шамдардың номиналды қуаты: 2,4 Вт
- Сөренің өлшемдері: 503х596 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Номиналды ток: 2,1 А
- Камера қабырғаларының қалыңдығы: 40 мм
- Қаптама көлемі: 1,13 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2210 мм |
| Тереңдігі | 795 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 825 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.183 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 625 мм |
- Бағасы: 429 314 ₸


