
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 0,5 С
- Бар
- Коды:273714
588 158 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 0,5 С тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Автоматты жібіту режимі
- Температура индикациясы бар электрондық басқару блогы
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 560 л
- Сыйымдылығы:
- Бөтелкелер 0,5 л: 328
- Банкалар 0,33 л: 752
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 5,6 кВТ*сағ
- Шу деңгейі: 48 дбА
- Компрессордың қуат тұтынуы: 0,39 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 2110 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2320 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 735 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 580 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қара |
| Ені | 660 мм |
| Қаптамадағы ені | 700 мм |
- Бағасы: 588 158 ₸


