
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 1,12 МВ
- Бар
- Коды:84920
683 139 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 1,12 МВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Конденсатты буландыратын ванна
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Есіктерді автоматты түрде жабу және оларды қайта ілу мүмкіндігі
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Аяқтар мен сөрелерді биіктігі бойынша реттеу
- Есікті оңай ашуға арналған педаль
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1050 л
- Сөрелер саны: 8
- Сөрелердің алаңы, түптің ауданын қоса алғанда: 3,7 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,8 Вт
- Номиналды ток: 3,15 А
- Қаптама көлемі: 2,23 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1,12МВ / ШХ-1,12 МВ Капри |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2210 мм |
| Тереңдігі | 795 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 825 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1120 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,27 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 683 139 ₸


