
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 1,5 АҚЫЛ
- Бар
- Коды:41276
934 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Capri 1,5UM тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1430 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 20
- Тереңдігі: 7
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 700
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 5 м2
- Еріту қуаты: 0,418 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,8 Вт
- Номиналды ток: 4,6 A
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-1,5 АҚЫЛ Капри |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.396 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 1595 мм |
| Қаптамадағы ені | 1625 мм |
- Бағасы: 934 246 ₸


