
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХ-0,80М
- Бар
- Коды:29859
750 304 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХ-0,80 М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан, болат сымнан жасалған тор сөрелерден, мырышталған, ұнтақ бояумен қапталған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
- Температураны индикациялау
- Автоматты жібіту режимі
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 800 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 12
- Тереңдігі: 6
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 360
- Сөрелер саны: 8
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2,9 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,8 Вт
- Номиналды ток: 3,15 А
- Қаптама көлемі: 1,65 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.117-02 / ШХ-0,80 м |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 1970 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2140 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 630 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 850 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.208 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 750 304 ₸


