
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХ-0,80С купе (статикалық)
- Бар
- Коды:62290
745 722 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХ-0,80С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан, болат сымнан жасалған тор сөрелерден, мырышталған, ұнтақ бояумен қапталған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Купе-есіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 800 л
- Сөрелер саны: 8
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,8 Вт
- Номиналды ток: 3,55 А
- Қаптама көлемі: 1,65 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-0,80 С статикалық купе |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 1970 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2140 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 630 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 850 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.23 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 745 722 ₸


