
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash ШХСн 0,06С
- Бар
- Коды:86370
304 002 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХСн 0,06С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Шкаф қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °С-қа дейінгі температурада жұмыс істеуге жарамды.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
Қосымша сипаттамалар:
- Шамдардың номиналды қуаты: 1,7 Вт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХСн-0,06ШХ951-ден |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 770 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 860 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 500 мм |
| Шағын автобағытталу | уылдырық және консервілер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 490 мм |
| Қаптамадағы ені | 540 мм |
- Бағасы: 304 002 ₸


