
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 0,2 С
- Бар
- Коды:226443
372 693 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 0,2С тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлем: 0,18
- Ішкі көлем 0,21
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 2,7 кВТ*сағ артық емес
- Сөрелер саны: 4
- Номиналды ток: 1,5 А
- Ток жиілігі, Гц 50
- Дыбыс қуатының түзетілген деңгейі: 49 дбА артық емес
- Түсі:
- Төменгі панель және есік жақтауы: қара
- Бүйір қабырғалары: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.167 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98 келі |
| Биіктігі | 1990 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2230 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 745 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 210 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.235 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 465 мм |
| Қаптамадағы ені | 650 мм |
- Бағасы: 372 693 ₸


